ГОРЕЩО
ТАЙНАТА ПАДНА! Деница Сачева РАЗКРИ защо е отишла сама при Румен Радев и как заради Пеевски България е в еврозоната
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
ЧАС ПИК
Регнум: България ще завърши оградата на границата с Турция до края на 2015 година
4753
на 06.07.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българските власти възнамеряват да завършат строежа на загражденията по границата с Турция до края на 2015 година, предаде Regnum, цитиран от "Фокус". Очаква се строителството на последните 58 км. от оградата да започнат в средата на юли или в края на август.
препоръчано
Строителството на триметровата ограда има за цел да спре потока от нелегални емигранти към страната, които пристигат от Близкия изток в балканската страна от 2013 година.
Ремонтират оградата на границата с Турция
8636
на 23.05.2015


