BG EN

Регулаторът на САЩ разреши на американските авиокомпании да изпълняват евакуационни рейсове от Кабул

СВЕТЪТ ДНЕС

Регулаторът на САЩ разреши на американските авиокомпании да изпълняват евакуационни рейсове от Кабул

4156
на 19.08.2021
Регулаторът на САЩ разреши на американските авиокомпании да изпълняват евакуационни рейсове от Кабул
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Федералното авиационно управление на САЩ разреши на американските авиопревозвачи за изпълняват евакуационни курсове от Кабул след получаване на предварително одобрение от Пентагона. Това съобщи „Ройтерс”, цитирана от  РЕН ТВ.

препоръчано

Агенцията се позовава на официално изявление от регулатора.

 Както е известно, на 15 август талибаните обявиха, че са взели под контрол цялата територия на Афганистан. Президентът на страната Ашраф Гани предаде пълномощията си и избяга.

Западните страни започнаха операции по евакуация на гражданите и дипломатите си от територията на Афганистан.

 

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК