ГОРЕЩО
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
ИСТОРИЧЕСКО! Край на войната между САЩ и Иран, Тръмп обяви ГРЪМОВНА новина
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: ДПС спечели три от три кметски избори!
СКАНДАЛЕН АБСУРД! "Калашниците" с шофьорски книжки от автошкола фантом в Чехия - над 6000 българи с такива фалшиви свидетелства
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на "Ред Бул" отнесе глоба от 5000 евро заради австралийския си пилот Марк Уебър, който не завърши в Гран при на Китай, след като задната лява гума на болида му падна по време на състезанието.
36-годишният пилот получи предупреждение по радиото да кара бавно до боксовете, но задната гума се откачи и така застраши останалите пилоти на пистата. В крайна сметка не се стигна до нещо по-сериозно.
В резултат от инцидента стюардите наложиха глоба на австрийския тим, че механиците не са закрепили правилно колелото по време на спирането на Уебър в бокса.
препоръчано
Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
10167
преди 21 часа
Никола Цолов може да замени Лиъм Лоусън във Формула 1
55604
на 13.06.2026
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
33362
на 13.06.2026
Две наказания изстреляха Цолов напред
11541
на 23.05.2026


