ГОРЕЩО
ЗАПОЧНАХА ДА СЕ ИЗДАВАТ! Синчето на приватизатора на "Мраз" и Антон Кутев влизат в проекта на Радев. Заформи се интрига около партията на Кузман Илиев
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският президент Реджеп Ердоган заяви в телевизионно интервю, че турската операция в Африн е „де факто“ започнала, предава Фрасс Прес, цитирана от Фокус.
препоръчано
Коментарът му бе направен ден след като министърът на отбраната на Турция Нуридин Джаникли използва същите думи, за да направи същото изявление.
„Полевата операция в Африн де факто започна“, каза Ердоган, отказвайки повече информация. Президентът на Турция все пак разкри, че „това ще бъде направено и в Манбидж“.
свързани новини
Турция впрегна артилерията срещу кюрдски обекти в сирийската провинция Африн
9541
на 14.01.2018
Руските войски започнаха да се изтеглят от сирийския град Африн
14989
на 20.01.2018
Фон дер Лайен в Давос: ЕК работи върху мащабни инвестиции в Гренландия
9361
преди 6 часа
Гутериш се е разболял и няма да може да участва в срещата в Давос
8294
преди 7 часа
Тръмп отчете уникалните постижения от началото на мандата си
7727
преди 7 часа


