Резервите на Манчестър Юнайтед шокираха Пари Сен Жермен насред Париж

15788
на 07.03.2019

Отборът на Манчестър Юнайтед се класира драматично за четвъртфиналната фаза на Шампионска лига.

В осминафинален мач-реванш от най-престижния клубен турнир в света Манчестър Юнайтед, без десет свои основни играчи в състава си, победи насред Париж Пари Сен Жермен с 3:1. В първия мач в Манчестър Пари Сен Жермен се наложи с 2:0. С общ резултат от двама мача 3:3 и повече голове, вкарани на чужд терен Манчестър Юнайтед отстрани звездната селекция на парижани.

В реванша Ромелу Лукаку откри резултата още във 2-ата минута, давайки преднина на Манчестър Юнайтед. В 12-ата минута Хуан Бернат възстанови равенството.

В 30-ата минута Лукаку вкара втори гол за Манчестър Юнайтед, а в 90-ата минута гостите получиха право да изпълнят дузпа, която Маркъс Рашфорд вкара и прати отбора си на четвъртфиналите на Шампионска лига.

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)