ГОРЕЩО
СПАСЕНИЕ ПО СЪСЕДСКИ! Кабинетът "Желязков" предложи спешни доставки на мазут в Северна Македония, която е в извънредно положение
ХИТОВЕТЕ НА ПИК! "СенсейГЕЙТ" - ТОВА ВИДЕО закопа Кирил Петков
Пускат VI блок на АЕЦ "Козлодуй" отново
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Тази година премина под знака на еврозоната и нестабилността в края ѝ (ВИДЕО)
Meteo Bulgaria със СМРАЗЯВАЩО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! Дъждът ще преминава в сняг - ето къде има червен код (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившата резиденция “Липник” на Тодор Живков край Русе отново е обявена за публична продан.
препоръчано
Този път се продава целият имот, в който влизат Дом 1, 2, 3. Една от сградите се продаваше и миналато лято, но тогава не се стигна до сделка. Имотът е оценен за около 400 хил. лв. Къщата за отдих на Тато се намира в лесопарка “Липник”, на по-малко от 10 км от Русе.
Преди години, след замяна с апартаменти, емблематичната сграда стана собственост на бизнесмена Михаил Михов, по-известен като Мишо Бирата. Заради дългове кредитори обявиха за продан имоти на покойния бизнесмен в Русенско, сред които и масивната постройка.
34-годишен българин със солидна глоба заради скорост от над 217 км/ч в Сърбия
1031
преди 4 минути
Кръвният център на ВМА с рекордни 8000 дарители
1854
преди 24 минути
ЗЛЕ СКАЛЪПЕНА ИСТОРИЯ: Сорос си поръча швейцарски пасквил срещу Пеевски
37161
преди 44 минути
Пожар изпепели два автомобила в Русе
4187
преди 59 минути


