BG EN

Резил! Богданов се издъни! Преслава му се представи по име!

ЧАС ПИК

Резил! Богданов се издъни! Преслава му се представи по име!

225520
на 14.09.2015
Резил! Богданов се издъни! Преслава му се представи по име!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вчера в ефир бе хвърлена най-голямата бомба. А именно, че новият мъж, който стопля леглото на Преслава, е бившият съквартирант в „Биг брадър” Пламен Богданов.

препоръчано

До днес той бе скрит в селската къща на Брадъра, където си прави компания с Кирил, Анита и Катя, дори и след финала на шоуто. Точно при тях бяха вкарани и новите съквартиранти – Кристина Димитрова, Джино и моделката Катрин Вачева.

Точно към нея Богданов се лепна още в самото начало. Той услужливо й показа къщата и й обясни как стоят нещата в простата селска идилия.

Изненадващо „Големият брат” го извика в изповедалнята, от където го вкара в лукс-къщата при другите ВИП-ове и най-вече при възлюбената му Преслава.

Според футболиста, двамата споделят едно легло от месец и половина, преди влизането му в Къщата. Певицата също намекна при влизането си, че може и да не е сама. 

В крайна сметка срещата между двамата стана факт! Интересното е, че при появата му певицата доста се развълнува, но... когато той се доближи до нея тя му се представи по име: "Приятно ми е, Преслава!". Двамата останаха на сериозно разстояние един от друг и по нищо не личеше твърденията на Богданов да са верни. Футболистът всячески отбягваше компанията на Преслава, която видимо се притесни.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - финансова стабилизация за Скорпионите, Козирозите ще получат подкрепата на влиятелни хора САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - финансова стабилизация за Скорпионите, Козирозите ще получат подкрепата на влиятелни хора
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! ГЕРБ: Референдумът на Радев обратно на Дондуков 2 (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! ГЕРБ: Референдумът на Радев обратно на "Дондуков" 2 (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК