ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пепе Рейна категорично каза, че предпочита резервната скамейка на Байерн Мюнхен пред тази на Ливърпул. Испанецът се върна в Ливърпул миналата година, след като изкара година под наем в Наполи.
препоръчано
"Трябваше да реша дали искам да остана в Ливърпул, след като се върна от наема си и Байерн ме избра. Не е лесно да се присъединиш към клуб, където знаеш, че ще си резерва. Ясно е, че Мануел Нойер е титулярния вратар. Досега обаче всичко е страхотно. Уча се на много от Нойер и Пеп Гуардиола и вярвам, че можем да спечелим требъл", каза Рейна.
Подариха на Меси часовник за $ 1 милион
10091
преди 2 часа
Гьозтепе на Мъри е №1 в Турция
15942
на 19.12.2025
Нови неприятности за милиардера Роман Абрамович - времето му изтичало
36575
на 18.12.2025
РАЗБРАХА СЕ: Неймар остава в Сантос до Световното
8860
на 17.12.2025


