ГОРЕЩО
НА РЪБА НА ФАЛИТА: Крум Зарков се насади на пачи яйца с лидерския пост в БСП, ако на 20 април го изгонят, без да го пребият с камъни, ще трябва да черпи
ВЕРСИЯ: Разкриха в какъв КАПАН Делян Пеевски вкара Гюров и кукловодите му от ППДБ
БАРЕМ ЕДИН НА ДЪРЖАВНА ИЗДРЪЖКА: Бутат с 300 зора Миро Ленин за депутат
МРАЧЕН СЦЕНАРИЙ! Задават се фалити на малки фирми и поскъпване на стоки и услуги
Търговец на горива УДАРИ ЛОШО Гюров: Ефектът от 20 евро компенсации ще е никакъв - това е предизборно харчене
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Точно 9 213 лекари, или над 55%, от българските медици, които работят в болници, имат два или повече трудови договора, пише "Марица".
препоръчано
По данни на Националната здравноосигурителна каса (НЗОК) 7800 медици имат два, а 1413 лекари имат повече от два договора.
Никой от работещите на повече от едно място не е в нарушение на правилата, защото влизат в графата изключения, които се правят за доктори с редки специалности като вирусология, микробиология и други.
От НЗОК посочват за случай за медик с четири договора.


