ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Горещините удариха и едно от най-студените места на земята - остров Гренландия. Днес там беше измерен температурен рекорд от невижданите 25,9 градуса, съобщава "Вашингтон поуст".
препоръчано
Метеорологичните наблюдения в Гренландия се водят от 1958 г. За последен път температурен рекорд там е бил отчетен през 1990 г. Тогава живакът на термометъра достигнал 25,5 градуса.
Учените от Датския университет, на които се позовават от "Вашинтгтон поуст", уточняват, че всъщност показателите не са толкова необичайни, защото са в съответствие с глобалното затопляне и неговия дългосрочен ритъм.
В Гърция разбиха голяма мрежа за контрабандни цигари
2234
преди 17 минути
Португалия избира президент на втори тур
2873
преди 37 минути
Испания и Португалия се подготвят за нова буря - втора за последните дни
9027
преди 3 часа


