BG EN

Рекс Тилърсън: Властите в КНДР са длъжни да си заслужат правото да се върнат на масата на преговорите

СВЕТЪТ ДНЕС

Рекс Тилърсън: Властите в КНДР са длъжни да си заслужат правото да се върнат на масата на преговорите

9492
на 28.12.2017
Рекс Тилърсън: Властите в КНДР са длъжни да си заслужат правото да се върнат на масата на преговорите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Властите в Северна Корея са длъжни да положат сериозни усилия за да си заслужат правото да се върнат на масата на преговорите. Това заяви държавният секретар на САЩ Рекс Тилърсън, цитиран от The New York Times.

препоръчано

„Вратите за диалог остават широко отворени, но ние дадохме ясно да се разбере, че режимът на Северна Корея е длъжен да си заслужи възможността да се върне на масата за преговори“, заяви държавният секретар на САЩ.

По думите му, „докато не се стигне до денуклеаризация, натискът срещу КНДР ще продължи“.

По-рано Рекс Тилърсън заяви, че САЩ са готови на преговори с КНДР без „предварителни условия“.

Превод и редакция: ПИК

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Пълното мнозинство на Радев не е гаранция за пълен мандат (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК