ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Броят на студентите е прекомерен, каза ректорът на Софийския университет Анастас Герджиков по БНТ.
препоръчано
Според новия ръководител на Алма Матер увеличаването на количеството висшисти е било заложено преди демографската криза. "Няма логика всички влизащи във висше учебно заведение (ВУЗ) да завършват", допълни професорът. Той също посочи, че в най-старото българско висше училище ще бъде заложено на качеството.
"Догодина вероятно ще оптимизираме броя на студентите", каза още Герджиков. "Първо обаче ще се консултираме с просветното министерство", поясни той.


