BG EN

Ремонтът на площада пред НДК започва от утре

Региони

Ремонтът на площада пред НДК започва от утре

4940
на 20.06.2017
Ремонтът на площада пред НДК започва от утре
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подготовката за монтиране на строителна ограда за изпълнение на строително-ремонтните работи на площад "България" пред сградата на НДК започва от утре, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

препоръчано

Миналата година отделихме тази зона от проекта за ремонта на парка на НДК, заради необходимост от изграждане на цялостна хидроизолация, обясни кметът Йорданка Фандъкова. В ремонта ще бъдат инвестирани около 5 млн. лева. Ще бъде направена цялостна хидроизолация и ще бъдат монтирани гранитни плочи в два нюанса, така че да се запази вида на парка.

Ще се оформят и стъпала около централния фонтан, ще се реконструират парапетите и бетоновия борд при подлезите. Срокът за завършване на ремонта е до края на годината, но се очаква да приключи по-рано - до есента.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК