ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков с ГРЪМОВНА новина от сърцето на Европа: Костов, Иван Кръстев и Иво Прокопиев редят министрите в кабинета на Гюров
ГОРЕЩО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков: Административният и управленски опит на Гюров е нулев, кликата ППДБ е овъртолена около сектата "Петрохан", а Йотова ги легитимира (ВИДЕО)
РАЗВЕДРЯВАНЕ НА ДОНДУКОВ 2: Георги Харизанов разкри с какво се отличи Илияна Йотова на фона на Радев
ЧЕРВЕНО ОСТРИЕ! Милионерчето Терзиев затъва все повече, въоръжил е педофили, а те са му продухвали фонтанелата. Оставка!
Президентът: Вписването на българите в Конституцията на Северна Македония е неотменимо условие за нейното европейско членство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гърците трябва да знаят, че в рамките на Евросъюза мнозина искат Гърция да излезе от еврозоната, заяви италианският премиер Матео Ренци, представяйки пред парламента резултатите от извънредното заседание на ЕС но тема гръцката криза. "Нашите гръцки партньори трябва да знаят, че в ЕС има силен натиск за изключване на тяхната страна от еврозоната.
препоръчано
В същото време редица ръководители в ЕС правят всичко възможно, за да помогнат на Атина, като следват историческите и морални ангажименти. Ние очакваме от гръцкото правителство също да направи усилия в това отношение", посочи италианският премиер.
Ренци: ЕС да не оставя Италия сама с бежанците
3476
на 24.06.2015


