ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Празниците идва, а с тях и чувството за самота у мнозина, традиционно се засилва. Именно над това са се замислили собствениците на ресторант „Shish” в Сидкъп Лондон, пише „Метро“.
Те са мюсюлмани и предлагат безплатна храна на Коледа за бездомници и стари хора. Мотото на заведението е, че никой не трябва да бъде сам или да се храни сам по време на празниците.
Менюто, което е типично турско, включва тристепенно меню, което ще се сервира между 12 часа на обяд и 18 часа вечерта на 25-ти декември.
препоръчано
Контейнеровоз е бил обстрелян край бреговете на Йемен
2915
преди 42 минути
Великобритания забранява социалните мрежи за деца под 16 години
5191
преди 3 часа
Тръмп заплашва Франция с тежки мита
9098
преди 4 часа
Турция преживява средно по три силни земетресения на всеки 20 годин
5305
преди 4 часа


