BG EN

РЕТРОГРАДЕН КОШМАР: Дъщерята на Гала на косъм от голяма опасност (СНИМКА)

ТОП 2

РЕТРОГРАДЕН КОШМАР: Дъщерята на Гала на косъм от голяма опасност (СНИМКА)

34134
на 11.02.2021
РЕТРОГРАДЕН КОШМАР: Дъщерята на Гала на косъм от голяма опасност (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двойно каръшки е бил вчерашният ден за Мари Будева. Ретгоградният Меркурий, който ще приключи на 21 февруари, изправи дъщерята на тв водещата Гала пред сериозна опасност в центъра на София, научи ПИК.

препоръчано

Младата инфлуенсърка излязла из града да отхвърли някой и друг личен ангажимент, като използвала да придвижване автомобила на майка си, модел Ситроен.

Разходката на Мари за малко да й излезе солено. Дали заради неправилно паркиране или защото е забравила да пусне смс, "паяк" на Центъра за градска мобилност си набелязал любимата количка на Гала за репатриране. 

За късмет на Мари до това не се стигнало, но пък последвала още по-голяма опасност. Вероятно разстроена от разправията си със служителите на общинското дружество, Будева на косъм се е разминала да бъде пометена от трамвай.

"Щеше да ме блъсне трамвай (пеша) и щяха да ми вдигнат (на мама) колата", обобщи инфарктния си вторник Мари.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 133
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК