BG EN

Рецидивист от Бургас изгоря жестоко

Крими

Рецидивист от Бургас изгоря жестоко

14762
на 11.01.2020
Рецидивист от Бургас изгоря жестоко
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицаи от Второ РУ-Бургас разкриха извършителя на кражба на дебитна карта, собственост на 37-годишен бургазлия, пише флагман. 

препоръчано

Престъплението е извършено още преди празниците – на 20 декември. Крадецът източил дебитната карта, изтеглил общо 840 лева. 

Извършителят е 39-годишен мъж – криминално проявен и осъждан от бургаското село Равнец. Той е задържан за срок до 24 часа. Мъжът направил пълни самопризнания. Работата по случая продължава.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК