BG EN

Рецидивист ще лежи 2 години и половина в затвора за 102 лева

Темида

Рецидивист ще лежи 2 години и половина в затвора за 102 лева

7760
на 06.04.2019
Рецидивист ще лежи 2 години и половина в затвора за 102 лева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Перничанин ще изтърпи наказание от две години и шест месеца „лишаване от свобода“ при първоначален „строг“ режим на изтърпяване. Престъплението, за което ще лежи в затвора е грабеж, в условията на опасен рецидив.

препоръчано

Мъжът е извършил кражбата през май 2017 г. в Перник. Тогава той откраднал портфейл с пари, лични документи и банкова карта. Рецидивистът нападнал мъж, като издърпал чантичка от рамото му, след което го влачил по земята. Общата стойност на отнетите от него вещи възлиза на 102 лева.

Определението на съда има последиците на влязла в сила присъда.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК