ГОРЕЩО
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Станислав Генчев е новият старши-треньор на Ботев (Пловдив). Младият наставник обяви след загубата на Локомотив (София) от Славия с 0:2 в последния кръг, че напуска и води преговори с друг клуб.
препоръчано
"Най-вероятно няма да остана в Локомотив. Утре ще реша, преговарям с друг отбор - ще разберете утре", каза Генчев след мача.
Този отбор е именно Ботев.В понеделник вечерта разговорите между двете страни са завършили успешно и в сряда или най-късно четвъртък "канарчетата" трябва да обявят назначението му.
Той е бил избран пред наставник от Австрия. Ботев ще е четвъртият отбор е треньорската му кариера след Етър, Лудогорец и столичните железничари. Генчев води Локо само един сезон.
свързани новини
Чичо Венци се изсмя на ЦСКА, продава перлата си в носител на КЕШ
15863
на 05.06.2026
ТРАНСФЕР: ЦСКА продава нападател в Турция
14236
на 05.06.2026
ВОАЯЖ: Националите не, но Гонзо отива на Световното
15543
на 05.06.2026
Молдова няма да създаде проблеми на България
14745
на 05.06.2026


