BG EN

Риба в бутер тесто

ГОРЕЩО
Рецептите на деня

Риба в бутер тесто

52386
на 25.03.2013
Риба в бутер тесто
Необходими продукти: 400-500 г филе от риба 500 г бутер тесто 1 лимон сол черен пипер 2-3 сварени и настъргани картофа Начин на приготвяне: Филето се поръсва със сол и черен пипер. Рибата може и да е накъсана. Бутер тестото се разделя на 2 части. В средата на всяка се нареждат 3-4 резени лимон керемидообразно. Рибата се поставя отгоре и върху нея - половината настъргани картофи, които могат да се овкусят по желание. Краищата се загръщат като пакет. Пече се в тавичка без мазнина.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 16 май: Напрежения за Телеца и Лъва, Девата да не пътува, Везните да харчат с мярка САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 16 май: Напрежения за Телеца и Лъва, Девата да не пътува, Везните да харчат с мярка
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ икономистът Щерьо Ножаров с ценни съвети за еврозоната (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Топ икономистът Щерьо Ножаров с ценни съвети за еврозоната (НА ЖИВО)
ново
Днес: 80
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК