BG EN

Рибар от Кърджали хвана 80 килограмова акула (снимка)

ШАРЕН СВЯТ

Рибар от Кърджали хвана 80 килограмова акула (снимка)

323482
на 16.07.2014
Рибар от Кърджали хвана 80 килограмова акула (снимка)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Рибар от Кърджали хвана 80-килограмова акула, съобщиха очевидци на улова. „Акулата е хваната между Фанари, Мароня и остров Самотраки в Гърция", разказват очевидците.

препоръчано

„Рибарят се казва Стаматис и е брат на дългогодишна служителка на бившата фабрика „Булфанко" в Кърджали", поясниха очевидците.

След като премахнал вътрешностите й, рибарят, който живее в Комотини, изложил акулата в магазина си. Изчистена тя тежала 60 кг, съобщава 24rodopi.com.

"Този вид акули са наричани в Гърция "Сбрилио". През февруари 2012-та година в района на Коринтия е видяна акула от същия вид с дължина 6 метра", разказват приятелите на рибаря.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК