ГОРЕЩО
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Икономист засече Теменужка Петкова за бюджета - предложи на Гълъб Донев да...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По традиция и днес на Никулден във Велико търново ловиха шарани с голи ръце.
препоръчано
Всички участници опитаха да хванат риба за празничната трапеза от голям надуваем басейн. Половината "рибари" успяха да се уредят с улов, който отнесоха вкъщи, а останалите бяха утешени с подаръци - риболовни принадлежности.
Атрактивното състезание за Деня на Св. Николай Мирликийски Чудотворец е част от програмата, организирано от общината и Агенцията по туризъм "Царевград Търнов" със съдействието на Регионалния исторически музей и Ловно-рибарско дружество - Велико Търново.


