BG EN

Рибери "изгоря" за два мача от Купата на Германия

Световен футбол

Рибери "изгоря" за два мача от Купата на Германия

1487
на 20.12.2012
 Рибери изгоря за два мача от Купата на Германия
Автор:   Явор Белчев
Крилото на Байерн (Мюнхен) Франк Рибери беше наказан за два мача в турнира за Купата на Германия. Французинът получи червен картон при успеха с 2:0 над Аугсбургна осминафиналите. Тогава той удари футболист на съперника без топка. Така Рибери ще пропусне четвъртфиналния сблъсък с Борусия (Дортмунд) и евентуално полуфинала, ако баварците стигнат до него. Двубоите за купата в Германия са в една среща, като наказанията в турнира важат само за него, а не се прехвърлят и в срещите за първенство, както е примерно в България. Дербито с шампиона от Дортмунд е на 27 или 27 февруари на "Алианц Арена" в Мюнхен.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене - НА ЖИВО ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене - НА ЖИВО
ново
Днес: 59
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК