BG EN

"Ритон" щурмува БГ столицата на рока

ГАЛЕРИЯ ШОУ

"Ритон" щурмува БГ столицата на рока

93826
на 15.07.2018
Ритон щурмува БГ столицата на рока
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Катя и Здравко от "Ритон" обявиха кой е новият град от турнето им "Музика и любов", с което отбелязват 40 години на сцената. Дуетът ще атакува БГ столицата на рока - Каварна. 

препоръчано

По времето на бившия кмет Цонко Цонев курортният град до нос Калиакра се превърна в любимо място за феновете на рока и метъла, като всяка година бе организиран рок фест.

Сега настоящата управа на Каварна разнообразява културния живот в града и със звезди от поп сцената. Миналата година за празника на курорта, 6 май, общината подари на каварненци концерт на Влади Ампов-Графа, а сега на централния площад ще пеят и "Ритон".

На официалната им фейсбук страница бе обявено, че звездното семейство заедно със своя бенд и вокална група ще престави новия албум "Златен Ритон" на 2 септември.

Месецът се очертава напрегнат за дуета - след Каварна на Катя и Здравко предстоят още два големи концерта - в Летните театри на Плевен и на Велико Търново, съответно на 12-ти и на 18-ти септември.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК