Роби Кийн донесе трофей на ЛА Галакси в последния мач на Лендън Донован

3913
на 08.12.2014

Лос Анджелис Галакси спечели Купата на МЛС в драматичен финал срещу Ню Инглънд Революшън, спечелен с 2:1 след продължения. Победният гол отбеляза Роби Кийн в 111-ата минута. По този начин ирландският стрелец добави нов трофей в богатата си колекция, и то броени дни след като беше избран за най-добър футболист на сезона в Мейджър лигата. Всички погледи във финала бяха насочени към легендата на американския футбол Лендън Донован, който изигра последния мач в кариерата си. Младият нападател на ЛА Галакси Гиаси Зардес откри резултата в 59-ата минута и доближи тима си до пета купа в историята, но Крис Тиърни изравни в 79-ата минута и прати мача в продъжения. В тях Ню Инглънд пропусна да нанесе решаващия удар и това стори Роби Кийн, който в 111-ата минута отбеляза победното попадение за ЛА Галакси.

Източник: sportal.bg

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за първия ден на май - възможни непредвидени разходи за Скорпионите, новина ще изнерви Стрелците
САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Нинова разкри целите на БСП - защо Григорова и Йончева предадоха партията (ВИДЕО)