BG EN

Робот заменя подочистачката

Бомба

Робот заменя подочистачката

5757
на 30.06.2019
Робот заменя подочистачката
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Хората все още не са достигнали нивото на напълно автоматизирания дом на семейство Джетсън от едноименната анимационна поредица. Това обаче не означава, че човек трябва да бърше пода си сам, съобщава електронното издание „Ред ферит”, цитирано от „Дарик”.

препоръчано

Въпросното домакинско задължение спокойно може да бъде поверено на роботизирана подочистачка.

Роботът Брава Джет 240 представлява бършеща подове версия на прословутата прахосмукачка Румба. Роботизираната подочистачка е предназначена основно за бани и кухни с повърхности като плочки или твърда дървесина.

Потребителите трябва да са наясно, че Брава Джет 240 не е перяща прахосмукачка. За сметка на това подочистачката е оборудвана с всички екстри, които правят "посестримата й" Румба толкова популярна. В добавка към тях роботизираната подочистачка пръска прецизна струя вода върху зацапаната повърхност.

Лесната за използване джаджа може да "вършее" из къщата, докато притежателят й е зает със собствени дела.

Роботизираната подочистачка може да бъде закупена от интернет срещу сумата от само 169.99 долара.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 106
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК