ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Ето го учителя, който се опита да убие Доналд Тръмп (СНИМКИ)
Тежка катастрофа посреднощ в София! След гонка с полицията лека кола се ударила в такси, има пострадали (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Опитаха отново да застрелят Доналд Тръмп (СНИМКИ)
Буруджиева заплете интрига кой ще е ПЪРВИЯТ ПРОБЛЕМ пред Румен Радев
РАЗТЪРСИ ЛЕВИЦАТА: Георги Пирински разкри основната причина за краха на БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Роботизираната подводница Bluefin-21 излезе на повърхността шест часа след началото на операцията за търсенето на черните кутии на изчезналия малайзийски самолет, съобщава РИА Новости, позовавайки се на съобщение на екипа, който координира търсенето.
препоръчано
Подводният апарат прекъснал своята 16-часова операция заради достигане на пределно достъпната дълбочина от 4.5 км. В момента се обработват данните, събрани от Bluefin-21.
Bluefin-21 бе спуснат във водата от борда на австралийския военен кораб Ocean Shield в понеделник в 5 часа местно време (14.00 ч. българско време). Апаратът трябваше да направи триизмерна карта на дъното. Зоната на търсене възлиза на 40 кв.км.
ГОРЕЩО В ПИК! Ето го учителя, който се опита да убие Доналд Тръмп (СНИМКИ)
45415
преди 54 минути
ПРАЗНИК: Честваме голям светец - ето с какво заслужил тази почит
9511
преди 1 часа
ИЗВЪНРЕДНО! Опитаха отново да застрелят Доналд Тръмп (СНИМКИ)
48348
преди 1 часа


