ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Роджър Рашид не спести суперлативи за представянето на Григор Димитров на Уимбълдън, където нашето момче достигна до полуфинал.
Стъпало преди големия финал Гришо отстъпи с 1:3 сета пред Новак Джокович. След поражението Рашид изрази мнение, че Григор ще стане още по-добър тенисист.
„Много се гордея с Григор Димитров, който днес излезе за победа в първия си полуфинал в Шлема. За жалост загуби, но аз съм горд”, написа Рашид в профила си в една от социалните мрежи.
Малко по-късно австралиецът допълни следното: „Загубата днес ще добави още масло в огъня, който вече гори извън контрол в тялото и ума на Григор Димитров”.
От понеделник Гришо ще запише дебют в Топ 10 на ранглистата.
препоръчано
ЕПИДЕМИЯ! Още един тир скъса мантинела, избра си АМ "Марица"
22507
преди 2 часа
ТОТАЛЕН ХАОС в ДБ и ПП заради Гюров, тик-ток героят Кандев също ги разделя
39004
преди 3 часа


