BG EN

Роди се нов политически проект! Бивши депутати на Кунева правят сдружение

Политика

Роди се нов политически проект! Бивши депутати на Кунева правят сдружение

10602
на 29.09.2017
Роди се нов политически проект! Бивши депутати на Кунева правят сдружение
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бивши депутати от партията на Меглена Кунева стават лица на ново сдружение - "СЕГА". Миналата седмица то беше регистрирано от Софийския градски съд. "СЕГА" е абревиатура на "Сигурност, Евроатлантизъм и Гражданска Активност". Учредителите са решили ексдепутатите Настимир Ананиев и Антони Тренчев да станат лица на формацията.

Ананиев бе шеф на транспортната комисия в миналия парламент и един от инициаторите за голяма част от последните промени в Закона за движение по пътищата. И той, и Тренчев напуснаха партията на Кунева "България на гражданите" след загубата на реформаторите на парламентарните избори.

Ананиев и Тренчев приели с удоволствие поканата, стана ясно от съобщение на новото сдружение.

СЕГА ще се бори за прозрачност на управлението и разходването на публичния ресурс, ефективна борба с корупцията, налагането на пътната безопасност, работещо и ефективно електронно управление и гласуване, създаване на стимули за микро и малък бизнес и дълбока и необратима съдебна реформа.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК