ГОРЕЩО
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Базел Мурат Якин си тръгна шашнат от България. Както е известно бившият национал на Швейцария беше у нас, за да разузнава Лудогорец по време на мача с Локомотив (Пловдив) в събота. Базел е съперник на тима от Разград в плейофния кръг на Шампионската лига.
препоръчано
След мача на „Лаута“, завършил с успех за Лудогорец (1:0), благодетелят на Локомотив (Пловдив) Коко Динев заведе Якин на мощен купон, който беше в чест на 50-ия рожден ден на един от най-добрите съдии по борба в света Янчо Костадинов, пише в. „Труд“. Якин не можеше да повярва на очите си, тъй като за доброто настроение на гостите се грижеха 10 певици.
Трабзонспор обяви трансфера на Салах
6809
преди 5 часа
ЗА ИСТОРИЯТА: Салах дебютира Мъри Стоилов
10300
преди 7 часа
Инфантино се извини за плана за продажба на Световното
5942
преди 8 часа
Салах дебютира срещу Гьозтепе и Мъри
8673
преди 11 часа


