ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Семейството на 11-годишната Габриела от Троян, която беше прегазена от млад шофьор в Ловеч, не може да повярва, че убиецът е освободен от ареста.
препоръчано
Хората са категорични, че не вярват в институциите и не смятат, че виновникът за смъртта на Габриела – Благовест Ненов, ще получи справедливо наказание.
„Всичко ще се потули. В България справедливост няма”, заяви вуйчото на момичето, което загина в деня на сватбата на сестра си.
Ловешката районна прокуратура обяви, че няма да внася искане за постоянно задържане под стража на шофьора. Според обвинителите нямало опасност 20-годишният мъж да се укрие или да извърши друго престъпление.
свързани новини
Шофьорът, прегазил дете в Ловеч, вече е на свобода
12397
на 18.08.2015


