ГОРЕЩО
ДБ СКАНДАЛНО опитва да прокара ЛГБТ пропаганда в училищата, маскира я като "езикова грамотност"
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
Инженер, работил с КУБ във Варна: Много нагли и груби! Искаха да подкупят Министерството на културата, Баба Алино трябва да се премахне
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Голямо парично дарение е постъпило в Историческия музей в Попово. То е направено от Милена Георгиева, един от най-известните столични нотариуси, родена в лудогорския град.
препоръчано
По волята на дарителя, сумата в размер на 10 000 лв. ще бъде използвана за продължаване на археологическите проучвания на късноантичната крепост Ковачевско кале през 2023 г.
"С усилията на археологическия екип, подкрепата от Министерството на културата, Общината и родолюбиви поповчани можем да постигнем много. Очакваме и други наши съграждани с възможности да ни подкрепят", казаха от музея.
свързани новини
Братя Цоневи с дарение за сините юноши
7809
на 23.12.2021
Курортът Елените се съживява след наводнението
12009
преди 8 часа
Утре част от Русе и региона остават без ток
7391
преди 12 часа
Премахнаха оградата около спорния строеж в местността Баба Алино (СНИМКИ)
31643
преди 20 часа


