BG EN

Ройтерс за изборите у нас: Дълбоко разделение и парализа в най-бедната държава от ЕС

Акценти

Ройтерс за изборите у нас: Дълбоко разделение и парализа в най-бедната държава от ЕС

61863
на 12.07.2021
Ройтерс за изборите у нас: Дълбоко разделение и парализа в най-бедната държава от ЕС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вторите парламентарни избори в България за последните три месеца не излъчиха ясен победител, коментира агенция Ройтерс.

препоръчано

Резултатите отразяват дълбоките разделения в най-бедната държава от Европейския съюз относно наследството от управлението на Бойко Борисов през последните десет години, пише още агенцията.

Много хора гласуваха за антисистемните или антикорупционните партии с желание за по-решителна борба срещу корупцията, обвинявайки Борисов, че си е затварял очите или дори е подкрепял олигарси.

ГЕРБ обаче продължава да има обществена подкрепа заради усилията за модернизиране на рушащата се инфраструктура и пътната мрежа и за повишаване заплащането в държавния сектор, отбелязва Ройтерс.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК