BG EN

Рокада в ЦСКА?

Футбол

Рокада в ЦСКА?

20695
на 12.10.2017
Рокада в ЦСКА?
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новото попълнение на ЦСКА Александър Барт почти сигурно ще започне като титуляр в мача с Пирин (Благоевград) в неделя. Срещата от 12-ия кръг на Първа лига е от 20,00 часа на стадион "Българска армия".

Френският бранител ще заеме мястото на един от Николай Бодуров или Божидар Чорбаджийски, акцентира "Тема спорт". Капитанът на "червените" получи контузия в кръста по време лагера на националния отбор и може да му бъде дадена почивка. В същото време Бодуров игра по 90 минути и в двата мача на "лъвовете" срещу Франция и Люксембург.

Треньорският щаб на "армейците" иска да вкара Барт в игрови ритъм за предстоящите дербита с Левски и Лудогорец и е много вероятно да е един от двамата централни защитници в двубоя с "орлетата".

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Колтуклиева взриви брифинга на ГЕРБ - вижте как хубаво подреди Борисов, Дончев, Рая и Теменужка (ВИДЕО)
ново
Днес: 69
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК