ГОРЕЩО
ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ЗА МИГРАНТИ! Нелегалните пришълци станали все по-богати и изобретателни - превозвали се в катафалки и линейки
Шефът на инцийците от касапницата в София ПРОГОВОРИ: Дошли са от 5 хиляди километра, за да изкарват прехраната си - те са мое семейство
Дара с ИСКРЕНИ ПРИЗНАНИЯ: Работих с терапевт преди Евровизия - искам да имам деца и да съм здрава
Пийт Хегсет предупреди, че Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии - замеси и България
ПОСЛЕДНИ ПОДРОБНОСТИ за състоянието на българския полицай, прострелян в САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мъж на 34 години от пернишкото село Дивотино е загинал при катастрофа с мотор, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в Перник.
препоръчано
Произшествието е станало около 08:30 часа днес в района на стадиона на селото. Водачът веднага е транспортиран в пернишката Многопрофилна болница за активно лечение „Рахила Ангелова“, но е починал.
На мястото на произшествието е извършен оглед от служители на Областната дирекция, като причините са в процес на установяване.
По случая се води разследване.
Рокер загина на Е-79 край Дупница
35675
на 22.09.2019


