ГОРЕЩО
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар за опитите на студенти 3-ти курс да се представят за млади лекари (НА ЖИВО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
Борисов посочи НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, които ГЕРБ ще защити в бюджета (ВИДЕО)
Прокуратурата протестира срещу освобождаването на джигита, убил полицай
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рокер на 38 години загина след тежък инцидент с мотоциклет в дефилето между Варвара и Велинград.
препоръчано
Пострадалият е пътувал в група мотористи, когато губи контрол над превозното средство и пада. Първоначалните оценки на състоянието му сочели само счупен крак и липса на пряка опасност за живота.
След инцидента мъжът е транспортиран в болницата в Пазарджик (МБАЛ-Пазарджик), където по-късно се установява, че има и сериозни вътрешни травми, които са довели до фатален изход. Загиналият е родом от Дупница, но е живеел в София.
По случая е образувано досъдебно производство, което се води под надзора на Окръжната прокуратура в Пазарджик. Причините за инцидента се разследват.
свързани новини
Рокер се размаза на отсечката Пловдив-Пазарджик, блокира пътя
21184
на 15.03.2025
Две катастрофи с пострадали в Добрич за ден
6600
преди 2 часа
Служител на НСО спаси паднал във фитнеса мъж, отличиха го
14079
преди 3 часа
Катастрофа между два трамвая в София
17172
преди 16 часа
Планинските спасители: Тази година е рекордна по брой загинали в планините
8497
преди 16 часа


