BG EN

"Ролинг Стоунс" пропуснаха погребението на Чарли Уотс

ГАЛЕРИЯ ШОУ

"Ролинг Стоунс" пропуснаха погребението на Чарли Уотс

11688
на 15.09.2021
Ролинг Стоунс пропуснаха погребението на Чарли Уотс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Музикантите от "Ролинг Стоунс" са били принудени да пропуснат погребението на барабаниста си Чарли Уотс заради ограниченията за пътуване, свързани с пандемията от новия коронавирус, съобщи електронното издание Mail Online. 

препоръчано

Мик Джагър (78 г.), Кийт Ричардс (77 г.) и Рони Ууд (74 г.) не са успели да се върнат във Великобритания от САЩ за траурната церемония в тесен кръг в Девън миналата седмица.

Рок музикантите са в САЩ за концерти от световното турне на групата, което започва на 26 септември от Сейнт Луис, Мисури. Заради ограниченията те не могли да напуснат Бостън, където репетират, предава "Монитор".

Барабанистът на групата Чарли Уотс почина на 24 август на 80 години. В началото на август беше съобщено, че той няма да участва в турнето на групата заради неотдавнашна операция.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК