Рома загря за ЦСКА с равенство в Милано

13539
на 27.10.2020

Отборите на Рома и Милан завършиха в Милано наравно 3:3 в последния мач от 5-ия кръг на футболния шампионат на Италия.

За тима от Рим това бе последен тест преди домакинския мач срещу ЦСКА-София от втория кръг в груповата фаза на турнира Лига Европа, който е в четвъртък.

Милан повеждаше на три пъти в резултата чрез Златан Ибрахимович (2-ата минута), Алексис Саелемаекерс (47) и отново Ибрахимович (79-ата от дузпа), но гостите от Рома изравняваха с голове на Един Джеко (14), Джордан Верето (71-ата от дузпа) и Мараш Кумбула (84-ата минута).

За Милан това са първи загубени точки от началото на сезона, като  тимът остава лидер в класирането с две точки аванс пред Наполи и Сасуоло.

Рома регистрира второто си равенство в кампанията, като дели осмото място с Верона.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите