Рома надви Милан в здраво дерби

6772
на 13.12.2016

Рома записа победа в дерби среща с Милан от 16-ия кръг на Калчото. Мачът завърши при резултат 1:0. Единственото попадение в двубоя е дело на Наинголан.

Хлафът реализира в 62-ата минута. Асистенция в ситуацията записа Манолас. През първото полувреме Нианг прописна да реализира за гостите от дузпа.

Рома се намира на второ място във временното класиране на италианския шампионат. "Вълците" имат 35 точки. "Росонерите" са трети в подреждането към момента с 32 точки. Лидер е Ювенстус с 39 пункта.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден
Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО) Георги Харизанов ексклузивно пред ПИК TV: 6 или 7 партии влизат в парламента. ГЕРБ бият с много (ВИДЕО)