Рома смаза с класа ЦСКА в Рим

11479
на 17.09.2021

Италианският Рома надви носителя на Купата на България ЦСКА с 5:1 в първи мач за двата отбора от групата на Лигата на конференциите.
Българският тим изигра солиден мач на „Олимпико”, но въпреки това класата и амбицията на „римските вълци” направи сериозната разлика, на която зрителите на „Олимпико” станаха на свидетели.

Греъм Кери откри резултата за българския тим в 10-ата минута. Лоренцо Пелегрини изравни резултата в 25-ата минута. Осем преди края на първата част Стефан Ел-Шарауи направи пълен обрат за "вълците" във Вечния град. Отново капитанът Пелегрини бе точен за домакините в 63-ата минута, матирайки българската отбрана. Джанлука Мансини вкара четвъри гол в българската врата в 81-ата, а в 84-ата Тами Ейбрахам реализира пето попадение.

По този начин ЦСКА стартира доста неприятно в резултатен план авантюрата си в най-новия турнир на УЕФА, макар да остави добри впечатления с представянето си във Вечния град.

Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков съсипващо пред ПИК TV: Вотът на недоверие минава всякакви граници! Ето защо (ВИДЕО)