BG EN

Роман Прохазка: Важното е, че не загубихме

Футбол

Роман Прохазка: Важното е, че не загубихме

18537
на 07.07.2017
Роман Прохазка: Важното е, че не загубихме
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Халфът на Левски Роман Прохазка призна, че отборът не се е представил на очакваното ниво в гостуването на Сутиеска, но най-важен е крайният резултат и това, че сините" елиминираха тима от Черна гора. 

"Не знам дали падна камък от сърцата ни, но е хубаво, че продължаваме в Лига Европа. Не играхме много добре, но важното е, че не загубихме. Трябва да се подготвим сериозно за следващите мачове", каза Прохазка.

"Още не сме гледали Хайдук (Сплит), но със сигурност са добър отбор", добави словашкият футболист, цитиран от Спортал.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище Васил Левски до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО! Радев: Американските самолети напускат летище "Васил Левски" до края на месеца. Цифрата на дефицита ще бъде доста над 3% (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК