BG EN

Роми се жалват, че не им било платено да гласуват

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Роми се жалват, че не им било платено да гласуват

6196
на 27.01.2013
Роми се жалват, че не им било платено да гласуват
Автор:   Милан Николов
Роми спирали свои познати от малцинството и им забранявали да гласуват, мотивирайки се, че този път не им е било платено да дадат вота си. ГЕРБ – Варна сезира РИК за възпрепятстване на изборния процес в секционни избирателни комисии с номера 285, 287 и 295 в район "Владислав Варненчик". В жалбата е посочено, че лица, представящи се за "ромски лидери", връщат гласоподавателите от секционните избирателни комисии и възпрепятстват гласуването с мотив, че не им било платено за гласовете на хората. "Моля, спешно да извършите проверка и да предприемете действия по компетентност", пише в жалбата от ръководството на ГЕРБ - Варна. От ГЕРБ са изпратили сигнал до РИК и за проваленото гласуване в Каменар.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК