BG EN

Роми се жалват, че не им било платено да гласуват

ЗЛОБОДНЕВИЕ

Роми се жалват, че не им било платено да гласуват

5614
на 27.01.2013
Роми се жалват, че не им било платено да гласуват
Автор:   Милан Николов
Роми спирали свои познати от малцинството и им забранявали да гласуват, мотивирайки се, че този път не им е било платено да дадат вота си. ГЕРБ – Варна сезира РИК за възпрепятстване на изборния процес в секционни избирателни комисии с номера 285, 287 и 295 в район "Владислав Варненчик". В жалбата е посочено, че лица, представящи се за "ромски лидери", връщат гласоподавателите от секционните избирателни комисии и възпрепятстват гласуването с мотив, че не им било платено за гласовете на хората. "Моля, спешно да извършите проверка и да предприемете действия по компетентност", пише в жалбата от ръководството на ГЕРБ - Варна. От ГЕРБ са изпратили сигнал до РИК и за проваленото гласуване в Каменар.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК