ГОРЕЩО
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
САМО В ПИК TV! Георги Харизанов с РАЗКРИТИЯ за плановете на новоизлюпения партиец Радев. Асен Василев го играе двоен агент - поднася му на тепсия хора от ПП (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Радев загърби държавните интереси, за да скочи на политическия терен. Борисов може да му подаде ръка, но той ще я отхвърли (ВИДЕО)
Радев отвори "Кутията на Пандора" и последствията за него ще са ужасяващи, въпреки медийния слугинаж
ГОРЧИВО: Цветан Цветанов с 6-те апартамента полегна на Доган и плонжира в краката на Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 26.06.2022 година около 23.00 в с. Еница, Плевенска област, в кафе-аператив в центъра на селото, възниква конфликт между група роми (4-ма) и местен жител (Валери Петров Рачев, р. 11.08.1977г., международен шофьор, тъкмо върнал се от пътуване).
препоръчано
Повод за това било поведението на ромите, които закачили присъстващите. Рачев им направил забележка и ги изгонил от заведението. Малко след това те се върнали, въоръжени с ножове. Нанесли му множество удари с ножовете по тялото и избягали.
Раните били смъртоносни, пострадалият починал на място. Трима от извършителите са установени и задържани, четвъртият се укрива и издирва.
Опит за прокарване на 500 фалшиви евро стигна до съда
7346
преди 3 часа
Откраднаха 10 хиляди лева от възрастен мъж
9890
преди 4 часа
Маскиран мъж размахва пистолет в магазин в Русе
8799
преди 8 часа


