ГОРЕЩО
"Мухльо, ще ти счупя зъбите", крещял Гела, преди да забие юмрука си в лицето на депутата от ДПС-Ново начало Гюнай Далоолу (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На загуба приключила 2013 г. обществената баня в ромския кв. "Изток" в Кюстендил, споделиха от общинската фирма "Хигия". Оттам не уточняват в какъв размер са пасивите, но коментираха, че хората в гетото повече се къпят с кофи с минерална вода, която пълнят безплатно от обществените чешми, вместо да плащат по 2,50 лева за билет.
препоръчано
Другата причина за слабите икономически показатели на комплекса са авариите по водопровода с минералната вода, съобщи "Труд".
Лъскавата баня в гетото беше открита при управлението на НДСВ. През юли-август я затварят, защото няма никакви клиенти. Тогава и персоналът излиза в отпуска.
Спипаха шофьор със саморъчно изработена фалшива табела на камиона си
9212
преди 5 часа
ИНФЛАЦИЯ: Сурвачките скочиха двойно
7941
преди 6 часа


