BG EN

Ромски лидер плаши: Ще дойде ден и тези хора ще се вдигнат, за да търсят правата си!

Животът днес

Ромски лидер плаши: Ще дойде ден и тези хора ще се вдигнат, за да търсят правата си!

37538
на 03.01.2017
Ромски лидер плаши: Ще дойде ден и тези хора ще се вдигнат, за да търсят правата си!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ще дойде ден и тези хора ще се вдигнат, за да търсят правата си! Тези хора, за които казват, че са с купувани гласове, не им давам по 20, а по 60 лева. Но не за да гласуват за някого, а за да живеят по-добре. Това заяви пред Нова телевизия лидерът на партия ДРОМ Илия Илиев.

препоръчано

"Правителството дискриминира тази немалка част от обществото. Ние нямаме права като бежанците. На тях им се плаща, дава им се топла супа, въпреки че са чужди граждани. А ромите какво? Къде живеят те? Дават ли пари за ремонти на жилищата им?!", попита ромският лидер.

Бившата депутатка и тв водеща Калина Крумова се разгневи и го опонира: "В Сливен хората искат да бъдат роми, защото на ромите им опрощават дълговете. Те не плащат вода, не плащат ток. Вие кажете защо ромите живеят в мизерия? Нали сте ромски депутат?! Как да вляза в сливенското гето, след като дори полицията не иска да влезе там?!".

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК