ГОРЕЩО
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Масов бой се разрази в ромския квартал на Ботевград. Конфликтът е възникнал снощи заради младеж без книжка, управлявал автомобил с висока скорост. Има ранени, включително и настанени в болница. Десет души са задържани в ареста.
препоръчано
Нарушителят минал на няколко пъти с висока скорост по една от улиците в махалата и скарал две фамилии. По данни на полицията в мелето участвали над сто души, включително жени и деца. За оръжие били използвани всякакви подръчни средства - дървени колове и земеделски сечива, съобщава Би Ти Ви.
Пристигналите на място патрули стреляли във въздуха, за да намалят напрежението. Заради инцидента тази вечер в махалата ще дежури и жандармерия.
свързани новини
Втори ден издирват 75-годишен мъж в района на село Фотиново
8271
преди 4 часа
Варненски рибари извадиха 10 тона отпадъци от Черно море
9919
преди 6 часа


