ГОРЕЩО
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля "бащата на сглобката" - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой "удави" адвокат Джингов?!
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
Сценарист за случая „Петрохан”: Реалността е по-невероятна от фикцията. Ако разказваме конкретно за Калушев и компания – това си е чист психотрилър
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилия и Аржентина ще играят в мача за титлата на Световното първенство по футбол на 13 юли, заяви бившият нападател на "Селесао" Роналдо. "Сигурен съм, че Бразилия и Аржентина ще се срещнат на финала. Всички фенове на футбола мечтаят да видят този мач.
препоръчано
Ако Бразилия спечели, ще бъде като в сън. Неймар и Меси в момента са най-силните футболисти на Мондиала", коментира Роналдо.
Бившият нападател, известен с прякора "Феномена", има 15 гола на финали на Световната купа и дели първото място с германеца Мирослав Клозе. Той помогна на Бразилия да спечели световната титла на Мондиал 2002.
Много лоша новина за Космонавта Десподов
13742
преди 3 часа
ОФИЦИАЛНО: Тотнъм натири мениджъра си
6534
преди 5 часа
БОМБА: Моуриньо напуска Бенфика, за да поеме национален отбор
18065
на 10.02.2026


