Роналдо буйства след провал на Ал Насър

5408
на 19.04.2023

Ал Насър на Кристиано Роналдо загуби с 0:2 дербито срещу Ал Хилал от 25-ия кръг на първенството на Саудитска Арабия. Отборът остана на 3 точки зад лидера Ал Итихад, но има и мач повече.

Португалецът нито веднъж не застраши вратата на опонента, а през второто полувреме се изнерви и получи жълт картон. Той скочи върху гърба на противников играч, хвана го за врата и го повали на тревата.

Кристиано продължи да нервничи и след края на двубоя. При излизането си от терена, той изрита няколко бутилки, наредени до тъчлинията.

За разлика от Роналдо, друг бивш футболист на Манчестър Юнайтед се превърна в герой за отбора си. Одион Игало реализира и двете попадения, с които осигури успеха на Ах-Хилал. Нигерийският нападател откри от дузпа в 42-ата минута, а в средата на второто полувреме отново беше точен от бялата точка и вече има 18 гола през сезона, като излезе еднолично начело в листата на стрелците.