Роналдо и Ал Насър с разгромна победа за Купата на Арабските шампиони

9668
на 01.08.2023

Ал Насър победи с 4:1 Монастир в мач от група С на турнира на Арабските шампиони.

С успеха отборът на Кристиано Роналдо се изкачи на първо място в своя поток с четири точки, колкото има и вторият Ал Шабаб. Трети е египетският Замелек, Монастир заема последното място.

Грандът от Рияд откри резултата в края на първата част чрез Андерсон Талиска. В 66-ата минута Али Ал Уджами си вкара автогол.

В 74-ата минута Кристиано Роналдо беше точен с глава за 2:1 в полза на Ал Насър. Малко след това Абдулалех Аламри вкара за трети гол за "шейховете", а крайният резултат оформи Абдулазиз Ал Алиуа в последната минута на мача.

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете