Роналдо мушна гол за Купата на арабските шампиони

Топ новина

9631
на 07.08.2023

Отборът на Ал-Насър продължава битката за Купата на арабските шампиони, след като спечели с 3:1 срещу мароканския Раджа Казабланка в мач от 1/4-финалите на турнира.

Отново Кристиано Роналдо бе в центъра на вниманието, след като вкара първия гол в двубоя в 19-ата минута. Султан Ал Ганам и Секо Фофана отбелязаха още две попадения до почивката.

В края на първата част Раджа намали изоставането си, а до края на срещата голове нямаше, предава развоя на срещата "Гонг“.

За място на финала Ал-Насър ще срещне Ал Шорта, който отстрани Ал-Сад.